Údržba materiálov

BLANCO EasyCare - ošetrenie je viac ako povrchová záležitosť.
BLANCOCARE ošetrujúce prípravky špeciálne zladené s povrchovou úpravou od firmy BLANCO. Všetky pomyselné problémy sa dajú odstrániť. Od škrabancov cez usadeniny vodného kameňa a odtlačky prstov až k hrdze, kovový oter alebo sfarbenie.

Nezávislá štúdia dokázala, že viac srdcom každej kuchyne je kuchynský drez. Viac ako 60% prác sa odohráva na tomto mieste aj napriek umývačke riadu. Je jasné, že pri tom vznikne množstvo nečistôt, ktoré sa musia odstrániť a to stojí kopec času.

Nároky na čistotu sú vysoké a to je pre nás tým pravým poháňacím faktorom. Chceme, aby bola práca v kuchyni taká jednoduchá a ľahká ako to je len možné. Blanco EASYCARE je meno pre túto myšlienku - ucelený výrobný proces.

Kuchynské drezy, ktoré takmer samy od seba ostanú čisté!

Je jedno či je to nerez, silgranit alebo keramika - BLANCO kuchynský drez je vždy to najlepšie rozhodnutie pre:

 • stupeň uľahčenia práce
 • dlhodobú hodnotu kuchyne
 • radosť z práce v kuchyni

 • Nerez
  Na ošetrenie nerezových drezov stačia doma používané umývacie prostriedky a z času na čas sa môže preleštiť so špeciálnym prostriedkom na nerez. Predovšetkým je odporúčaný BLANCOPOLISH. Prípravok ľahko odstráni nečistotu a dodá drezu lesk.

  Na odstránenie neústupných usadenín vodného kameňa možné použiť BlancoAntialk

  Nerez ChromoDur ®

  Svetová novinka patentovaná a predajná len u firmy BLANCO. Pevné spojenie chrómu a nerezu vytvárajú dlhodobú ochranu nerezového drezu a robia drez odolným proti škrabancom a stopám po použití. Na povrchu sa voda zoskupí a odtečie – nevzniká vodný kameň. Drez postačí ošetriť len handričkou. Garantujeme Vám dlhodobý lesk.

  Nerez PuraPlus ® Steel

  Žiarivo čisté nerezové kuchynské drezy. Špeciálne zapečatenie povrchu bráni tomu, aby sa tu usadila voda alebo nečistota (napr. vodný kameň).
  SILGRANIT

  SILGRANIT ® PuraDur II

  Drezy SILGRANIT ® PuraDur II - jednoducho a rýchlo čisté. Jedinečná ošetrovacia vlastnosť je pri patentovanej svetovej novinke v materiáli. Na povrchu vynikne ochranný film zabraňujúci tvoreniu vodného kameňa a škvŕn. Fľaky sa na dreze neudržia, odstránite ich pomocou vlhkej handričky. Pevne usadené nečistoty sa rozpustia pôsobením prípravku BLANCOACTIV.

  SILGRANIT ® CLEAN

  Drezy so SILGRANIT ® CLEAN sú jednoducho rýchlejšie čisté. Pre vylepšenú účinnú látku sa drezy po používaní udržiavajú lepšie. Optimálne je použiť čistú vodu a trochu čistiaceho prostriedku. Pevne usadené nečistoty sa rozpustia pôsobením prípravku BLANCOACTIV.

  V prípade ďalších otázok ohľadom údržby horeuvedených materiálov kontaktujte prosím náš

  HOTLINE: 0905/ 77 90 45

  Keramika
  Väčší komfort v kuchyni. Drezy BLANCO Keramika PuraPlus ® vyzerajú aj po dlhodobom používaní ako nové. Špeciálne zapečatenie PuraPlus ® spôsobuje zmenšenie pórov a dodáva povrchu lesk. Prostredníctvom vytvoreného vodoodpudivého povrchového efektu sa voda zoskupí do malých kvapôčok (odperlí) a nedovolí nečistote prilepiť sa na drez. Zredukuje sa tvorba vodného kameňa a škvŕn.

  Na čistenie postačí vlhká handrička s troškou umývacieho prostriedku.

  Na odstránenie nerezových stôp odporúčame drez ošetriť prípravkom PuraPlus ® Liquid, ktorým sa zároveň obnoví odperlovací efekt.

  Na odstránenie neústupných usadenín vodného kameňa možné použiť BlancoAntialk